Ogłoszenia - Łukasz

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia

Duszpasterstwo
20 NIEDZIELA ZWYKŁA 19.08.2018

1. Czas wakacyjny: Msze św. w miesiącu sierpniu odprawiane są w kaplicy od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w sobotę o godz. 8.00; w kościele w sobotę o godz. 17.00 i przez całą niedzielę.
Nabożeństwa tygodniowe o godz. 16.30.   
Biuro parafialne w czasie wakacji do 9 września czynne w sobotę od godz. 10.00 do 11.00.  

2. Kalendarz liturgiczny: w czwartek - bł. Władysława Findysza; w piątek - św. Bartłomieja, bł. Mirosława; w niedzielę  - św. Marii od Jezusa „Małej Arabki” - po Mszy św. uczczenie relikwii.  
3. Co miesięczna modlitwa do Św. Rity - patronki od trudnych i niemożliwych spraw w środę, od godz. 16.00 - modlitwa koronki i przedstawienie intencji.
Msza św. o godz. 17.00. Modlitwy do św. Rity będziemy także kierować już jutro i we wtorek o godz. 16.30. Zapraszamy na tę piękną modlitwę…

4. Pielgrzymki: - pielgrzymka dziękczynna za jubileusz parafii i nawiedzenia obrazu Matki Bożej, na Jasną Górę 25/26 października (czwartek/piątek). Informacje szczegółowe i zapisy na pielgrzymkę w biurze parafialnym. 

5. Sprawy budowlane - w ostatnim tygodniu 84 osób oraz Róża Legionowa złożyła ofiary na cele budowlane. „Bóg zapłać” za te wszystkie ofiary.
Podziękowanie kierujemy do tych, którzy dbają o tereny zielone i do tych, którzy przygotowali i rozprowadzali wiązanki z ziół i kwiatów, i za modlitwę przy Ogrodzie Modlitwy. Dziękuje za wysprzątanie kościoła. W tym tygodniu sprzątanie: w środę od godz. 9.00 a gruntowne sprzątanie w czwartek i w piątek również o godz. 9.00, z dekoracją kościoła przed Nawiedzeniem Obrazu M B Jasnogórskiej. Bardzo proszę o pomoc.    

6. Za tydzień: - ostania wakacyjna niedziela, Uroczystość NMP Częstochowskiej - o godz. 16.30 nabożeństwo ze Ślubami Jasnogórskimi. Modlitwy w kaplicy o godz. 20.30. - ofiary składane na tacę przeznaczone będą na cele budowlane: ocieplenie dachu, zrobienie stropu i sprawy elektryczne; ofiary składane do puszek przeznaczone na cele młodzieżowe.   

7. Dzisiaj: - XX Niedziela Zwykła, - ofiary składane do puszek przeznaczone są na przeprowadzenie Misji Świętych oraz Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej.
 Sklepik - rozprowadzane są książki, albumu - szczególnie polecamy albumy mówiące o historii odzyskania Niepodległości, Książeczkę z modlitwami na miesiąc sierpień i wrzesień do św. Rity; Ikony: M B Jasnogórska, św. Łukasz, św. Rita, św. Szarbel, bł. Michał Kozal, flagi narodowe i kościelne oraz emblematy religijne na Nawiedzenie Obrazu M B…
Prośba o pomoc w rozprowadzeniu zaproszenia na Misje i Nawiedzenie Obrazu…   

8. „Przewodnik katolicki”: O różnym pielgrzymowaniu; O funduszu kościelnym; O Polsce walczącej; O karze śmierci; O życiu po 40 - tce; O najsłynniejszej ulicy w Polsce; Z życia diecezji i regionu.

9. Zmarli.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego